Trnavská fazuľovica mala úspech

19.01.2024

Prvá spoločná akcia KVV SR vôbec v novom roku sa uskutočnila 13. januára 2024, a to pod taktovkou Oblastného klubu vojenských výsadkárov SR Trnava. Ako obvykle sme otvorili nový rok tradičnou novoročnou fazuľovicou, ktorá mala opäť veľký úspech. Na stretnutí sa zúčastnilo 17 členov oblastného klubu a 12 hostí - priateľov i sympatizantov Klubu vojenských výsadkárov SR. Informoval o tom predseda OKVV SR Trnava Daniel Cádra.

"Členovia i hostia sa začali schádzať už po desiatej hodine. Zasadla Rada KVV SR Trnava, kde sme preberali aktuálne problémy klubu, výrobu klubovej zástavy, prípravu a zapojenie sa klubu do osláv 30. výročia KVV SR, prípravu výročnej členskej schôdze KVV SR Trnava a prípravu 6. ročníka Baničovho pohára. Prediskutovali sme i zámer Prezídia KVV SR organizovať pochod Cestou slobody počas leta," uviedol Daniel Cádra.

Po 12-tej hodine a príhovore predsedu KVV SR Trnava Daniela Cádru sa všetci pustili spoločnými silami do prípravy fazuľovice pod vedením nového, aktívneho člena Radka Fagana, ktorý zabezpečil suroviny na prípravu a bol tentokrát hlavným šéfkuchárom. Fazuľovica bola vynikajúca, všetci si pochvaľovali a spolu posedeli až do večerných hodín.